Çalışma Modellerimiz

Markanızın ihtiyaçları ve pazarın gereklilikleri doğrultusunda, sizlere gerçekten ihtiyacınız olan hizmetleri sunabilmek için uygun iş modelleri geliştiriyoruz. 

Hem yerel hem de global pazarlarda aktif bir oyuncu olmak için, doğru ekipler, etkin çözüm ortakları ve geçerli bir altyapı ile ticari faaliyetlerinizde gereken desteği alın. Geliştirilebilir servis ağımız, değiştirilebilir ekip yapımız ile ticaret modelinizi birlikte kuralım. 

E-ticaret Altyapısı Geliştirme ve Bakımı

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli güncellenebilir bir altyapı ile çalışıyoruz.

Sektörünüz veya işletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, en yoğun günlerinizde bile çalışır durumda olan, % 99,9 çalışma süresiyle güvenle büyüyebileceğiniz bir platform sunuyoruz.

Sadece bir e-ticaret çözümü değil, markanızın ticaretini yönetecek bir platform üretiyoruz. Farklı sektörlerdeki iş ortaklarımız ve çözüm sağlayıcılarımız ile ihtiyaçlarınıza yönelik çok daha güçlü çözümler üretiyoruz.

RND Platform

Pazarlama ve Satış Ortaklığı

SEO gerekliliklerinden, pazar yerleri entegrasyonlarına, ödeme sistemlerinden, depolama ve lojistik süreç yönetimlerine kadar A’dan Z’ye ihtiyacınız olan hizmetleri tek bir ekiple sağlayın.

Satış ve pazarlama faaliyetleriniz sizin önceliğiniz olsun, gereken operasyonel ve teknik ihtiyaçlarınızı bırakabileceğiniz bir partner ile yolunuza güvenle bakın. E-ticaret altyapısının kurulması ve işletilmesi sürecini bize bırakın.

Pazar Yerleri Yönetimi

Pazar yerlerinde yürütmek istediğiniz faaliyetlerin sadece entegrasyon çözümlerinden oluşmadığının bilincindeyiz.

Markanızın ticaretini geliştirmek için depolama, stok yönetimi, sipariş ve iade yönetimi hizmetlerinden tutun, müşteri hizmetleri desteğine kadar pek çok alternatif hizmet birimimiz ile sizlere destek olmaya hazırız.

RND Markatplaces