Depo - Lojistik - Çağrı Merkezi

E-ticaret modellemesine uygun planlanmış depolama ve paketleme alanlarıyla, e-ticaret kanalının en önemli adımlarından biri olan depo lojistik hizmetini RND ile çözüme kavuşturun.

RND Warehouse

Depo Yönetimi ve Lojistik

RND ile sadece depo yönetimi yapmıyoruz, e-ticaret kanalının en önemli adımlarından birini sizler için çözüme kavuşturuyoruz.

Depolama ve paketleme alanlarımız, e-ticaret modellemesine uygun planlanmıştır. Ürün toplama ve iade kabulünü hızlandırmak ve sağlıklı hale getirmek için planlanmış özel depo otomasyonları, alternatif kargo şirketleri ile çalışabilme becerisi ile Türkiye’nin 4 bir yanına hızlı ve güvenli teslimat seçeneklerini müşterilerinize RND ile sunun.

Stok Tutarlılığı

%99 Stok Tutarlılığı

Reporting

Stoklama ve Yönetim Raporları

Sipariş Otomasyon Yöntemi

İade Yönetimi

Sipariş ve İade Paketleme İstasyonları

4000 m2 + 6000 m2 kullanım alanına sahip depolarımız ile marka ve ürün odaklı dedike kullanım alanları

Yüksek stoklama kapasitesine sahip, hızlı ve güncel yazılımlar ile etkili kullanım imkanı

E-ticaret modellemesine uygun planlanmış depolama ve paketleme alanları

Yüksek hacimde genişletilebilir depolama ve sevkiyat çözümleri

Stoklama ve yönetim raporları ile güvenli ve kontrol edilebilir depo ve süreç yönetimi

E-ticaret altyapımız ve pazar yerleri ile entegre çözümler sunabilen yönetim mekanizması

Ürün toplama ve iade kabulünü hızlandırmak ve sağlıklı hale getirmek için planlanmış özel depo otomasyonları

Alternatif kargo şirketleri ile çalışabilme becerisi ile Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenli teslimat seçenekleri sunmak

Müşteri Hizmetleri

Firmamızın bünyesinde yer alan uzman çağrı merkezi ekibimiz ile teknolojiye ve KVKK’ya uyumlu şekilde müşteri hizmetleri yönetimi desteği verilmektedir. Konusunda tecrübeli, e-ticaret yönetimi ve operasyon süreçlerine hakim uzman ekibimiz müşterilerinizin tüm taleplerini ve sorunlarını çözmektedir.

Sipariş çağrıları, kargo süreçlerinin yönetimi, iadeler, ödemeler, ürün bilgilendirmeleri. Sizler adına müşterilerinizin ihtiyacı olan tüm konularla ilgili olarak gereken bilgilendirmeleri sağlayalım. Pazar yerleri yönetiminde uzman ekibimiz, müşteri ilişkileri süreçlerini sizler adına ilgili pazar yerlerinin müşteri ekipleri ile karşılıklı yönetmektedir.

RND Customer Care Center