Tommy E-ticaret

Tommy Hilfiger Click & Collect Projesi

Artık tüm Tommy Hilfiger mağazaları birer sipariş teslim alma noktası haline geldi. Mağazalardaki eğitimler ile birlikte proje Kasım 2021 tarihinde devreye alındı.

Tommy Hilfiger Türkiye Web sitesi üzerinden yapılan tüm alışverişler için mağazalar bir teslim alma noktası olarak kullanılabiliyor. Ziyaretçilerin alışveriş sırasında bulundukları şehri ve mağazayı seçmesi yeterli. Arka planda otomatik olarak tüm planlama yapılıyor.

Siparişin mağazada hazır olduğu bilgisi alındıktan sonra, Tommy Hilfiger müşterileri evde kargo görevlisini beklemek zorunda kalmadan ürünlerine ulaşılabiliyorlar. Üstelik herhangi bir kargo alt limiti olmadan, ücretsiz şekilde şekilde tüm süreç tamamlanıyor.

Müşteriler siparişini teslim alırken teslimat noktası olan mağazayı da gezme fırsatını yakalıyor ve dikkatini çeken farklı ürünler varsa bunları da inceleme imkanına sahip oluyor.

RND altyapısında hazır bulunan Omnichannel özelliklerinden faydalanarak siz de Tommy Hilfiger gibi dağınık ürün yapınızdan faydalanın ve satışlarınızı arttırın. 

Altyapımızda bulunan “Mağazadan Teslim Al”, “Mağazadan Gönder” ve “Mağazaya Teslim Et” özellikleri ile markalarımızın e-ticaret yetenekleri her geçen gün artmaktadır. Birleşik stok uygulamaları ile tüm ürünlerin e-ticaret sitesi üzerinden müşterilere sunumu gerçekleşmektedir.