Hizmetler

Sektörün öncüsü sayısız marka ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdan edindiğimiz 15 yılı aşkın tecrübemiz ile e-ticaret modelinizi kurguluyoruz. İçeride çalışan yazılım ekibimiz ve operasyonel kabiliyetlerimiz ile markanızın e-ticaretini geliştirmek için 360 derece farklı çözümler sunmak için hazırız.

Markanızın e-ticaret modelinde ihtiyacınız olabilecek alt yapı geliştirme, depolama, sipariş ve stok yönetimi, müşteri hizmetleri, içerik, ürün ve kampanya yönetiminden tutun, markanız için özel ekipler oluşturuyor ve tek bir takım olarak ticaretinizi yönetiyoruz.

Sipariş ve Stok Yönetimi

Siparişlerinizi alalım, paketleyip, doğru şekilde müşterilerinize teslim edelim. İadelerinizin kabulünü yapıp en kısa süre içerisinde stoklarınıza geri alalım. Bırakın sizin için uzman ekiplerimiz sipariş ve stok yönetim süreçlerinizde size destek olsun.

RND Order Management

Satış ve Pazarlama

RND sistemiyle, İnternet uygulamalarınız için müşterilerinize bütünleşmiş bir platform sunun. Birçok platform üzerinde yapmış olduğunuz pazarlama çalışmalarının sonuçlarını, bizimle birlikte ortak bir noktada toplayın. Reklam ve pazarlama, ürün ve içerik yönetimi, satış gibi tüm süreçlerinizi sizin için kurduğumuz ekiple yönetin.  

RND Marketing

Pazar Yerleri Yönetimi

Marketplace (pazar yerleri) için gerekli olan çalışma modelinizi tek bir alt yapı ve sağlam bir entegrasyon modeli ile yönetin. Kendi geliştirdiğimiz çözümümüz ile farklı bir araca ihtiyaç duymadan tek kaynaktan ürün, sipariş, stok, fiyat süreçlerinizi yönetin ve çözüme ulaşın.

Detaylı bilgi

RND Marketplace Management

Global Operasyon

İsrail ve Mısır lokasyonlarında yer alan operasyon merkezlerimiz ile sadece Türkiye pazarında değil Orta Doğu pazarında da projelerinizi gerçekleştirmek için uzman ekibimizle hazırız.

Gerek alt yapı, gerek operasyonel ihtiyaçlarınız için partnerlerimiz ile birlikte sizlere çözüm sunuyoruz.

Ödeme sistemleri entegrasyonları, depo ve lojistik birimleri entegrasyonları, süreç yönetimi, müşteri hizmetleri yönetimi gibi hazır pek çok operasyonel birimimiz ile, e-ticaret operasyonunuz için gerekli olan 360 derece desteği vermek için sizleri bekliyoruz.

Global pazarlarda ticaretinize hız katın.

RND Global

Ürün ve Kampanya Yönetimi

Müşterilerinize web platformları üzerinden sunmak istediğiniz ürünleriniz için gerekli içerik, kategori, görsel, video vb. Materyallerin yönetiminde uzman ekibimiz ile size destek olalım. 

Kurulacak entegrasyonlar, toplu işlemler, yükleme araçları ile kolay ve hızlıca yönetim imkanları sunan altyapımız ile zamanınızı farklı noktalarda değerlendirin.

RND Content Management

Depo ve Lojistik

İstanbul’un merkezinde yer alan, önemli yerleşim merkezlerinin ortasındaki operasyon birimimizin konumu sayesinde müşterilerinize standart gönderilerde bile hızlı teslimat imkanı ve aynı gün teslimat seçenekleri ile doğru bir hizmet sunma şansına sahip olun.

Hem ürün yönetimi, depolama, stok yönetimi hem de sipariş, paketleme ve iade kabulü gibi temel e-ticaret akışlarında uzman personelimiz ile müşterilerinize hızlı, güvenilir ve güçlü bir servis sunun.

Detaylı bilgi

RND Warehouse

Müşteri Hizmetleri

Size özel kurduğumuz müşteri hizmetleri birimimiz ile müşterilerimizden gelen çağrıların yanıtlanması ve sorunların giderilmesini bize bırakın.

Sadece e-ticaret süreçleriniz için değil, mağaza ve pazar yeri süreçleriniz için de markanıza özelleştirilmiş çağrı hizmetini bizden sağlayın.

RND Customer Care Center