Pazar Yerleri Yönetimi

Pazar yerleri ile yapacağınız çalışmalar için uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olmak için hazırız. Ticaretinizin büyük bir bölümünü oluşturan pazar yerleri ile ilgili markanızın ihtiyacı olan çözümleri sunmak için buradayız.

Entegrasyon Çözümlerimiz

Entegrasyon çözümlerimiz ile Türkiye’nin önde gelen pazar yerleri ile markanızı doğrudan entegre edebiliriz. Bu şekilde alternatif bir yönteme ihtiyaç duymaksızın altyapınızı pazar yerleri ile entegre olarak kurguluyoruz.

Ürünlerinizi entegrasyon üzerinden otomatik olarak yönetin. Ürünlerinizi herhangi bir ek müdahaleye ihtiyaç duymadan eticaret platformunuz üzerinden doğrudan entegre ediyoruz. Bu şekilde ürün yönetimi için ayrı ayrı paneller kullanmak zorunda kalmazsınız.

Stoklarınızı sorunsuz şekilde tek elden yönetimini sağlayın. Stoklarınızın doğru şekilde yönetilmesi için çözüm ortaklığımızı değerlendirmenizi isteriz. Tek stok üzerinden tüm platformları yönetebilirsiniz.

Siparişleriniz tek bir platforma güvende. Sipariş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden yöneterek zorluk çekmeden tüm ticaret akışınızı takip edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin en önemli noktalarından biri olan sipariş süreciniz de bu şekilde çok daha hızlı ve güvenli ellerde.

Operasyon Yönetimimiz

Pazar yerlerinde yapılacak çalışmalarınızda doğru bir sonuç elde edebilmek için tüm sipariş zincirindeki operasyonunuzu da sağlıklı şekilde yönetmeniz gerekir. Bırakın sizler için operasyonunuzu biz yönetelim.

Stoklarınızı doğru şekilde takip edin. Böylece deponuzda yer alan ve pazar yerleri üzerinde yayında olan ürünleriniz için sağlıklı bir stok yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün yönetimini tek elden sağlayın. Platformlar üzerinde yer alan ürünleriniz için tek kaynak üzerinden yönetim sağlayabilir, böylece ürün görselleri ve ürün içerikleri ile uğraşmak durumunda kalmazsınız.

Kampanya planlamalarınızı sağlayalım. Platformlar üzerinde gerçekleştireceğiniz tüm kampanya yönetimleri için sizlere uzman ekibimiz ile destek sağlayalım. Siz planlamalarınızı yapın biz sizin için süreçlerinizi yönetelim.

Depo ve planlama desteği. Ürünleriniz için uygun saklama koşulları, depolama ve sevkiyat desteğini sağlayalım. Sizler planlarınızı yaparken, biz sizin için sipariş yönetimi, iade yönetimi, planlama, stok yönetimi gibi süreçlerinizi İstanbul’da merkezi lokasyonda yer alan lojistik merkezlerimiz üzerinden gerçekleştirelim.

Müşteri Yönetimi

Pazar yerleri üzerinde yapılan satışlarınız ve iadeleri için uzman müşteri hizmetleri ekibimiz sizler adına pazar yerlerinin bünyesinde yer alan müşteri hizmetleri ekipleri ile iletişimde olarak sizin için son tüketicilerinizin ihtiyaçlarını yanıtlasınlar.

Siz satış hedefleriniz ile ilgilenirken, biz sizin için planlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak adımları takip edelim.