Pazar Yeri Entegrasyonları

Markanızın ürünlerini sizler için Türkiye’nin önde gelen birçok pazar yerinde hızlıca satışa açıyoruz. Depolama, stok yönetimi, doğru paketleme ve sevkiyat, fatura ve mutabakat süreçlerini sizin için takip ediyoruz.

E-ticaret sitenizin güvenilir ve sağlıklı şekilde çalışması için ERP sistemleriniz, depo çözümleriniz, ödeme sistemleriniz, taşıma firmaları, pazar yerleri ve CRM sistemleri entegrasyonlarınızın tümünü hızlı ve akılcı yöntemlerle çözümlüyoruz.

Marketplace (pazar yerleri) için gerekli olan çalışma modelinizi tek bir alt yapı ve sağlam bir entegrasyon modeli ile yönetiyoruz. Kendi geliştirdiğimiz çözümümüz ile farklı bir araca ihtiyaç duymadan tek kaynaktan ürün, sipariş, stok, fiyat süreçlerinizi yönetebiliyor ve sizlere uçtan uca bir çözüm sunuyoruz.

Dilerseniz depolama, stok yönetimi, sipariş yönetimi ve paketleme çözümlerimiz ile sizleri pazar yerlerinde yapacağınız satışlar için sadece entegrasyon hizmetimiz ile değil, operasyon hizmetimiz ile de destekliyoruz.

Siparişlerinizin müşterilerinize doğru paketleme, hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını ve tüm sürecin takip edilebilmesini sağlıyoruz.

Müşteri hizmetleri ekibimiz ile, pazar yerleri üzerinden alışveriş yapan müşterileriniz için gerekli sorun çözüm hizmetini sağlıyoruz.

Hem sipariş hem de iade yönetim süreçlerimiz ile pazar yerlerinden alışveriş yapan müşterilerinizin memnuniyetlerini göz önünde bulunduracak kalitede bir hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz.