E-ticaret Depo ve Lojistik Hizmetleri

15 yılı aşkın tecrübesi ile RND tüm süreçlerinizi yönetiyor

Tüm e-ticaret fulfillment süreçlerinizi 360 derece kapsayacak şekilde yönetiyoruz.

E-ticaret projenizi teslim edebileceğiniz güçlü bir iş ortağı arıyorsanız,  uzun yıllar biriktirdiğimiz e-ticaret tecrübemizle, sizleri en başarılı mağazanızı oluşturmaya davet ediyoruz.

  • Reklam Pazarlama yönetimi
  • Ürün ve İçerik Yönetimi
  • Satış Süreçleri Yönetimi
  • Depo ve Lojistik Yönetimi
  • Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Yönetimi

Milyonlarca Ziyaretçi ve Satış

E-ticaret uygulamaları sürekli olarak yenileniyor ve biz bu yenilenmeye sürekli uyum sağlıyoruz. Hiçbir müşterimizin, yenilikçi uygulamalardan geri kalmasını istemiyoruz.

RND sisteminde, İnternet uygulamalarınız için artık bütünleşmiş bir platform sunuyoruz. Birçok platform üzerinde yapmış olduğunuz pazarlama çalışmalarının sonuçlarını, ortak bir noktaya topluyoruz.

Sosyal ağlar, mobil uygulamalar, tabletler … gibi birçok platform ile uyumlu olarak çalışıyoruz.

Performans Odaklı Altyapı

Artık şirketiniz için, tamamen performans odaklı olarak geliştirilmiş, güçlü ve genişleyebilen altyapısı ile sürekli online ve satış yapabilen bir e-ticaret sitesi planlayın.

Sitenize dilediğiniz kadar müşteri davet edin, her kanaldan rahatça duyurunuzu gerçekleştirin, RND e-ticaret sistemi tüm sipariş süreçlerinizi kusursuz olarak yönetecektir.

Sorunsuz, hızlı ve güçlü bir altyapı.

e-ticaret araştırma ve geliştirme

Hızlı ve Çevik

RND altyapısı tamamen yenilikçi bir yaklaşım ile geliştirilmiştir. Mobil dünya, sosyal ağlar, yeni uygulamalar ile uyumlu, yeni pazarlama teknikleri ile donatılmış, sizlere a’dan z’ye çözüm üreten bir altyapı sunmaktadır.

Ürünümüz >>

Sürekli Gelişim

Yeniliklere son derece önem veriyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz. Amacımız sessiz sakin bir sistem kurmak değil. Gelişen dünya ile sürekli altyapımızı geliştiriyor ve gerekli görüldüğü durumlarda mutlaka köklü değişiklikler gerçekleştiriyoruz.

Performans >>

Kampanyalar

E-ticaret sitelerimizde her gün onlarca yeni kampanya çalıştırılıyor. Bu kampanyalar binlerce siparişe dönüşüyor. Kampanya modüllerimiz dinamik olarak müşterilerimiz tarafından yönetiliyor.

Entegrasyonlar >>

İletişime Geçin

Bize ulaşın, uzun e-ticaret projenizde sizlere eşlik edelim. Projelendirme aşamasından, yayın sürecine kadar olması gereken çözümü üretelim.

Menü