Güçlü E-ticaret Platformu

RND e-ticaret platformu sayesinde genişletilebilir ve güvenli bir alt yapı üzerinde bütün ticaretinizi büyütebilir, sürekli gelişen teknoloji, artan ihtiyaçlar, değişen dinamiklere kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz. 15 yıldan fazla e-ticaret sektör tecrübemiz ve markalarımızın bize kattığı deneyim ile global markalar için lokal çözümler üretiyor ve global ihtiyaçlara çözümler sunuyoruz. 

Daha hızlı ve geliştirilebilir bir altyapı ile e-ticaret platformunuz için hızlı ve güvenilir bir ekip ile çalışın. Platformunuzu sizin için en kısa sürede hazırlayalım, kullandığınız diğer araçlar ile entegre edelim.

E-ticaret Altyapısı

Platform markanızın ihtiyaçları ve artan trafiğinize yanıt verebilecek bir alt yapıda çalışacak ve ihtiyaç duyulan değişiklikler ya da pazarın değişen ihtiyaçlarını uyarlamak kabuslarınız olmayacak.

Teknolojik araçlar ve partnerlerimiz yardımıyla 7/24 denetlediğimiz altyapımızla ticaretinizi büyütmek için yapacağınız hamlelerden başarılı sonuçlar elde edeceksiniz.

Veriler ile desteklediğimiz yanıt sürelerimiz ve performans grafiklerimiz ile ticari başarınıza birlikte imza atacağız.

RND Ecommerce Platform

Global Platform Modeli

Markanızın ticaretini tek bir çatı altında topluyoruz. Bu sayede tüm dünya üzerindeki ticari faaliyetlerinizi tek bir platform kullanarak yönetme imkanınız oluyor.

Markanızın niteliği ve ihtiyaçlarına göre, pazarın dinamiklerini analiz ediyor ve buna uygun bir çözüm sunuyoruz. Sizi kalıplarınızdan çıkarmaya ve yeni pazarlara açılmaya zorluyoruz.

Teknoloji, güvenlik ve entegrasyon çözümlerimiz ile işinizi farklı lokasyonlarda hayata geçimenize katkı sağlamak istiyoruz.

RND Global Platform

Tek Bir Ekrandan Tüm Dünya

Tüm sistemleriniz ile entegre çalışacak bir platform yapısı ile veri akışı takibi ve süreç yönetimindeki zorlukları çözelim. Siz ise tek bir platform üzerinden tüm ticaretinizi yönetin.

E-ticaret siteniz, pazar yerlerindeki mağazalarınız, farklı lokasyonlardaki stok birimleriniz ve fiziksel satış noktalarınızın artık hepsi tek bir platformda. Sizin için tüm ticaretinizi tek bir ekranda topluyoruz ve hayatınızı kolaylaştıracak entegre bir çözüm sunuyoruz.

Omnichannel

RND Commerce platformunun hem çevrimiçi hem de fiziki mağazalarda müşterilerinize ortak bir dijital ticaret deneyimleri oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün.

İş modelinizi sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştireceğimiz, operasyonunuza uygun dijital çözümler ile müşteri deneyimini birleştirin.

  • Mağaza içi ekranlar
  • Etkinlik bazlı uygulamalar
  • Mobil uygulama ve çözümler

GDPR Uyumluluk Çözümleri

Müşterilerinizin ve firmanızın kişisel verilerini korumaya verdiği önemin farkındayız. Bu bilinçle sizlere sunabileceğimiz çözümlere her gün bir yenisini katıyoruz.

Siz de E-ticaret modelinizi GDPR uyumlu süreçlerimiz ile kurgulayın.

Yerli ve yabancı platformlarda edindiğimiz tecrübelerimiz ile yurtiçi ve yurtdışı veri güvenliği politikalarına uyumlu çalışmalarımız için bize ulaşın.