Pratik ve Genişleyebilir
E-ticaret Ürünü

altyapısı güçlü, genişleyebilir, geliştirilebilir

RND E-ticaret ürünü, uzun süre geliştirilen ar-ge çalışmaları ile ortaya çıkmış bir üründür. Deneme yanılmalar ile değil, performans araştırmaları ve çalışmaları ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiştir.

RND, bünyesindeki e-ticaret satış uzmanları, seo uzmanları ve e-ticaret yöneticileri ile yazılım uzmanlarını bir araya getirerek sisteminde en optimal çözümleri oluşturmuştur.

Piyasada karşınıza çıkan paket ürünlerin aksine tamamen e-ticareti büyük bir iş kolu olarak gören firmalara uzun süreli ve çözüm odaklı bir ürün olarak geliştirilmiştir.

Omnichannel

Sadece klasik bir e-ticaret çözümü sunmuyoruz, sizlere tüm kanallarınızda hizmet verebilecek omnichannel bir sistem ve a’dan z’ye çözüm sunuyoruz.

Onaylandı !

Bugüne kadar altyapısını geliştirdiğimiz ve uzun süreler işlettiğimiz büyük markalarla birlikte RND altyapısı birçok defa kendisini ispat etmiştir.

Hızlı ve Çevik - Agile

RND E-ticaret uygulaması, yazılım geliştirme süreçlerinde son derece hızlı ve çevik. Kolay uyarlanabilir ve anlaşılabilir. Yeniliklere son derece açık ve üçüncü parti eklentiler ile son derece uyumlu.

Tek yapmanız gereken şey hemen bizimle irtibata geçip yeni alt yapınızı RND sistemleriyle güncellemeniz.

Sürekli Gelişim

Yeniliklere son derece önem veriyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz. Amacımız sessiz sakin bir sistem kurmak değil. Gelişen dünya ile sürekli altyapımızı geliştiriyor ve gerekli görüldüğü durumlarda mutlaka köklü değişiklikler gerçekleştiriyoruz.

Birçok üçüncü parti uygulama ile entegre durumdayız. Genele hitap edecek tüm üçüncü partiler ile sürekli olarak entegre oluyoruz. Birçok iş ortağımızla birlikte projeler geliştiriyoruz.

Kampanya ve Pazarlama

E-ticaret sitelerimizde her gün onlarca yeni kampanya çalıştırılıyor. Bu kampanyalar binlerce siparişe dönüşüyor. Kampanya modüllerimiz dinamik olarak müşterilerimiz tarafından yönetiliyor. Koşulları ve ödülleri belirlemeniz yeterli, yeniden geliştirme gerekmeden yayına almanız son derece kolay.

Ürün ve İçerik Yönetimi

Ürünlerinizi en hızlı şekilde sisteme entegre ederek, basit bir şekilde canlı yayına almanızı sağlıyoruz. Görsel yönetimleriniz son derece performanslı bir şekilde yayına giriyor. Sezon geçişlerinizi sizin için bir kabus olmamalı! Bunun için kolay arayüzler tasarlıyoruz.

Sipariş Yönetimi

RND E-ticaret sistemi ile siparişi değil süreci yönetiyoruz. Şirketinize özel sipariş süreçleri oluşturarak, ürünlerinize ve yapınıza uygun şekilde siparişlerinizi yönetmenizi sağlıyoruz. Sistem üzerinde fatura, iade, iptal ve değişim işlemlerinizi birkaç tıklama ile yönetebilmeniz son derece kolay.

Depo ve Stok Yönetimi

Sistem üzerinde stok yönetimi gerçekleştirmeniz son derece kolay. Üstelik farklı lokasyonlardaki depolarınızı veya mağazalarınızı tanımlayarak, ürün sevkiyatlarını farklı noktalardan gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Sistemleri

Hazır ödeme sistemi entegrasyonları ile sadece içerikleri yükleyerek yeni ödeme metodlarını devreye alabilirsiniz.
Türkiye’deki tüm bankalar ve Pos’lar
Havale – EFT seçenekleri
Kapıda nakit ödeme
Uluslararası banka altyapıları

Diller ve Kurlar

Ürünlerinizi farklı dillerde sistem üzerinde tanımlayarak satış gerçekleştirebilirsiniz. Benzer şekilde farklı para birimleri ve karo şirketleri tanımlayarak yurtdışına satış yapabilirsiniz.

İletişime Geçin

Bize ulaşın, uzun e-ticaret projenizde sizlere eşlik edelim. Projelendirme aşamasından, yayın sürecine kadar olması gereken çözümü üretelim.

Menü