Hakkımızda

15 yılı aşan tecrübemize Türkiye e-ticaret pazarının büyümesine katkı sağlıyor ve bu katkımızı uluslararası projelerle devam ettiriyoruz. Teknoloji ve e-ticaret pazarının ihtiyaçlarını takip ederken, kendimizi her gün yeniliyor ve güncelliyoruz. Sürekli çalışmaktan ve kendini geliştirmekten yorulmayan ekibimiz ile birlikte projelerinizi hayata geçirmek için hazırız.

İş ortaklarımızla beraber markalarımızın ihtiyaçlarına göre akılcı çözümler üretiyoruz. Çözümlerimiz sadece altyapı, teknoloji ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda operasyonel ihtiyaçlarınız, pazarlama ve süreç yönetimi gibi sizlere uzman ekibimiz ile yönetim desteği veriyoruz. Teknoloji partneriniz olmanın yanı sıra sizlerin eticaret ekibi olmayı hedefliyor ve sizin eticaret ekibinizin kurulmasında tüm tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Amacımız her markanın e-ticaret kanalının tüm ihtiyaçlarını tek elden RND bünyesinde  karşılamak. 

İlhamımız sizi bir adım öteye götürecek e-ticaret çözümleri üretmektir.

Amacımız her markanın e-ticaret kanalının tüm ihtiyaçlarını RND’de karşılamak. 
İlhamımız sizi bir adım öteye götürecek e-ticaret çözümleri üretmektir.

Adidas E-ticaret
Hummel E-ticaret
Tommy E-ticaret
Levis E-ticaret
Dockers E-ticaret
Benetton E-ticaret

Geçtiğimiz 15 yıl boyunca, bize değer katan müşterilerimizle birlikte, en büyük kazanımlarımız iş ortaklarımız oldu. İş ortaklarımız ile birçok başarıya birlikte imza attık. Gelin siz de RND altyapısını kullanan iş ortakları arasına katılın.

Gerek lokal, gerekse global çözüm ortaklarımız ile partnerlerimiz için ticaretlerini geliştirmek, eticaret pazarında markalarımızın gücüne güç katmak için uzman ekibimiz ile sizin için çalışmaya hazırız.

Partnerlerimiz için verdiğimiz hizmetlerin detaylarını incelemek için tıklayınız.

Reebok E-ticaret
Eastpak E-ticaret
Airfel E-ticaret
The North Face E-ticaret Projesi
Chicco E-ticaret Projesi

Sizde lokal ve global projeleriniz için bu büyük ekibe katılın.

İletişim